E-Ticaret ve SEO El Ele

e-ticaret-ve-seo-el-ele

E-Ticaret ve SEO El Ele

İnsanların giderek daha fazla teknoloji odaklı hale geldiği bir dünyada, E-ticaret, iş dünyasını şekillendiren reform araçlarından biri haline gelmiştir. Bir araştırmaya göre, E-ticaretin 2020 yılı sonunda% 56’dan fazla artacağı tahmin ediliyor.

SEO’ya Başlarken

Hindistan’daki yerel şirketlerin çoğu Amazon ve Flipkart gibi daha önde gelen oyuncular nedeniyle muazzam bir rekabetle karşı karşıya. Şirketin genel büyümesini ve görünür kar marjını sağlamak için bir SEO ajansı kiralamak önemlidir. İdeal bir SEO ajansı, müşteri ve işletme sahiplerinin kar marjlarını genişleten kişiselleştirilmiş düşünceleri arasında bir köprü görevi görür. Tüm iş ürünü kavramını istatistiksel olarak sunar ve sağlıklı kurumsal ilişkilerin gelişmesine vurgu yapar.

Diğer işlerden farklı olarak, e-ticaret çoğunlukla World Wide Web üzerinden çalışır, bu nedenle şirketin profesyonel bir sanal görünümünü oluşturmak zorunlu hale gelir. E-ticaret, övgüye değer sonuçlar getirerek işi başardığını iddia ediyor. Ama sonuçta seçim senin. Karanlıkta kör bir ok atmak yerine, gerçekleri doğru öğrenin ve akıllıca bir seçim yapın!

Bir E-Ticaret/SEO Ajansından Ne Bekleyebilirsiniz?

Çok hassas olmak için verimli bir SEO ajansı hedefleri sonsuz ama bazı noktalar her zaman vurgulanabilir ve takdir edilebilir. Bunlardan bazılarına dalın!

PPC Yönetimi

Çevrimiçi ürün satmak asla çocuk oyuncağı değildir. Hesaplanmış risk alınmalı ve müşteri için anlaşmayı ikna etmek ve mühürlemek için şartlar müzakere edilmelidir. E-ticaret mağazaları, ürünlerini aşağıdaki gibi bazı önlemlerin alındığı istisnai hale getirmek için uygun bir zemin oluşturmalıdır:

Çeşitli ünlü arama motorlarından sık aranan kelimeleri göz önünde bulundurarak, uyumlu anahtar kelimeleri inceleme ve oluşturma, e-ticaret mağazası başarısı için bir araçtır. Ajans buna göre izler ve en iyi performans gösteren anahtar kelimeyi optimize eder.

Bir SEO ajansı tüm araştırmaları yapar ve reklam yayınlamak için en iyi ücretli medya platformunu sağlar.

SEO ajansı ayrıca müşteriyi bir e-ticaret mağazasında devam eden veya yaklaşan teklifler hakkında güncel tutmak için sosyal medya ve reklamlar aracılığıyla marka bilinci oluşturur. Son zamanlarda, sosyal medya, müşterilerin mağazada ve insanların akış sohbeti, resimler veya grafikler şeklinde elde ettiği faydalar hakkında akıllarında net bir resim oluşturmak için faydalı olmuştur.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Bilimsel veriler, uygun kitlenin araştırılmasına ve hedeflenmesine yardımcı olur. İki farklı konuşma oranı vardır.

Mikro dönüşüm, e-posta yoluyla kaydolmaya veya web sitesinde bir kimlik oluşturmaya veya sepete bir ürün eklemeye odaklanır.Diğer yandan makro, ürün satın alımına veya ürünle ilgili incelemelere ve yorumlara odaklanır.

Veriler, şirket için daha iyi fütüristik hedefler belirlemeyi nasıl ve kimin hedefleyeceğini ortaya koyuyor. Ayrıca, müşterilerin geri bildirimlerini, şikayetlerini ve önerilerini analiz ederek müşteriyle güvenilir bir ilişki kurmanın avantajlarını sağlar. CRO, SEO ajansının kimin tıkladığını, nereden bağlandığını ve hangi anahtar kelimenin web sitesine daha fazla trafik çektiğini belirlemesine yardımcı olur.

E-Ticaret ve SEO Faydalarına İkna Oldunuz mu?

E-ticaretin kâr marjlarının SEO kullanımı yoluyla nasıl üretilebileceğini biliyor musunuz? Evet ise, SEOTonic çok faydalı olabilir. Geleneksel tuğla ve harç deposundan geçiş yapmak zaman zaman oldukça sıkıcı olabilir, ancak doğru SEO ajansı ile her zaman büyük arama motorları listesinde web sitenizi üst yapabilirsiniz. Bir SEO ajansı sadece bağlam ve Arama Motoru Optimizasyonu ile ilgili değildir; ayrıca genel yapı bağlamında çoklu görev ajansı olarak ekler.

E-Ticaret ve SEO ile ilgili bilgilerimizi faydalı bulduysanız, seo trendleri adlı yazımıza da da göz atmadan geçmeyin!

Kaynak: https://www.seotonic.com/e-commerce-hand-hand-seo-hacks-grow-business-seo/

İlgili İçerikler

e-posta-pazarlama

E-Posta Pazarlama’nın Püf Noktaları

Dijital pazarlamanın rolü, son 10 yılın başından beri önemli ölçüde gelişmiştir. Bu organizasyonlar artık müşteri kazanımı ve marka bilinirliği ile ölçülmemektedir. Bunun yerine gelire ve müşteri katılımı üzerindeki etkilerine göre

Devamını Oku »