Kullanıcı Uyumlu Web Tasarımı

Bir web sitesinde, sadece içerik okumak için bile parmaklarınızla sayfayı sürekli büyüttüğünüzü ve gözünüzle uzun uzun taramak zorunda kaldığınızı düşünün. Mobil cihaz kullanımının diğerlerine galip geldiği günümüzde, bu olası senaryodan kaçınmak için kullanıcı uyumlu web tasarımı geliştiriyoruz. 

kullanici-uyumlu-web-tasarimi

Nedir Bu Kullanıcı Uyumlu Web Tasarımı?

Kullanıcı uyumlu web tasarımı kısacası her türlü boyuttaki ekrana uyum sağlayabilen bir web sitesi oluşturmak demektir. Müşterinizin çoklu kanallar ve akıllı cihazlar yoluyla sitenizle etkileşime geçmesine ve ihtiyaçlarına kolaylıkla ulaşabilmesine olanak sağlar. Bu yazıyı mobil cihazınızdan ya da tabletinizden okuyorsanız tam olarak ne demek istediğimizi anlamış olmalısınız. Bunu sitemize her türlü cihazla uyumlu erişim sağlayabilen özel kodlarla başarıyoruz.

Kullanıcı Uyumlu Web Tasarım Hizmetleri 

Sitenizi her çeşit cihazla aktif ve uyumlu hale getirebilmek için kullandıklarımız:

akiskan-izgaralar

Akışkan Izgaralar

Web sitenizin kenar ve boyutlarını kullanıcının cihazıyla uyumlu hale getiren bir ızgara sistemidir.

akiskan-gorseller

Akışkan Görseller

Web sitenizin görsellerinin boyutlarını bozmadan tüm akıllı cihazlarda görüntülenmesini sağlayan kodlama sistemidir.

medya-taramasi

Medya Taraması

Web sitenizin içeriğini her türlü akıllı cihazın ekran boyutuna adapte edebilen bir CSS teknolojisidir.

Akıllı telefonlar etkileşim odaklı ve kullanıcı uyumlu web tasarımını mecburi kıldı. Günümüzde bütün günlük işlerimizi, bizimle bütünleşen cep telefonlarımızdan hallediyoruz. Hayatımızın her alanına bu kadar işleyen bir cihazla web sitenizin uyumlu olmaması düşünülemez. İşte bu yüzden, birçok web sitesinin geride kaldığı bu yarışta önceliği kullanıcı deneyimine verin ve iş modelinize faydalarına tanık olun.