Google Analytics Hizmeti

Pazarlama hedeflerinize ulaşabilmeniz için gerekli optimizasyonları sağlıyoruz.

01

Google Analytics Denetimleri

Uzmanlarımız veri değerlendirme sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmamak için detaylı bir Google Analytics kontrolü yaparlar. Uzmanlarımız izleme kodu, konfigürasyonlar, veri bütünlüğü ve dönüşüm izleme denetlemelerini içeren detaylı bir hizmet sunar.

02

Google Analytics Hesap Kurulumu

Ekibimiz var olan Google Analytics hesabınızın güncellemesi veya yeni bir hesap kurulumu yaparak işletmenizin için gereken verilere hatasız bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

03

Google Analytics Danışmanlığı

Halihazırdaki Google Analytics hesabınızın daha işlevsel olmasını mı istiyorsunuz? Ekibimiz verilerinizle hedeflerinize ulaşmanız için danışmanlık hizmeti sunuyor. Dönüşüm hunisi, web kanallarından veri elde etme, kişisel rapor oluşturma ve verilerinizi eyleme dönüştürme konusunda yardımcı olabiliriz. Veri odaklı kararlar vermenize yardımcı olabilecek kapsamlı hizmet için şimdi bizimle iletişime geçin.

Google Analytics, bir web sitesine bir izleme kodu ekleyerek çalışır. Bu kod, sayfa görüntülemeleri, hemen çıkma oranları, sitede geçirilen süre ve dönüşüm oranları dahil olmak üzere web sitesi trafiği ve kullanıcı davranışı hakkında veriler toplar. Google Analytics ayrıca yaş, cinsiyet ve konum gibi kullanıcı demografik bilgilerinin yanı sıra web sitesine erişmek için kullanılan cihazlar ve tarayıcılar hakkında da bilgi sağlar.