Hosting Hizmetleri

Online hizmetler konusunda olduğu kadar, dijital pazarlama konusunda da uzmanız. Online kullanıcı deneyimini ve yatırım getirisini mümkün olabildiğince üst seviyelere taşımaya gayret ediyoruz. Bunun yanı sıra, proje biter bitmez dijital pazarlama veya web tasarım hizmetlerimiz de bitmiyor. Size en iyi şekilde hosting hizmetleri sunmak ve gerekli desteği aldığınızdan emin olmak için web sitenizi yeniden veya sıfırdan tasarlayabiliyor veya online kampanyalarınızı yürütebiliyoruz.

hosting-hizmetleri

Peki Nedir Bu Hosting Hizmeti?

Hosting, kişi ya da kurumlara ait olan web sitelerinin kesintisiz şekilde hizmet vermesine imkân sağlayan bir sistemdir. Bu hizmet vasıtası ile web sitesine veri girişi gerçekleştirilir, domain tanımlamaları sağlanır ve web sitesi yayına hazır hale gelir. Hosting hizmetinin diğer adı da “barındırma” hizmetidir. Alacağınız hosting hizmeti sayesinde web sitenize ait dosyaları güvenli bir alanda muhafaza edebilirsiniz. Böylece bireyler web sitenize günün her saatinde ulaşabilirler.

Hosting Kullanım Amacı Nedir?

Web sitesi sahipleri, web sitelerine her zaman ulaşılabilmesini istiyorsa, öncelikle hosting hizmetinden yararlanmalıdır. Örnek vermek gerekirse; internet üzerinde satış yapan e-ticaret platformları, blog sayfası sahipleri ya da forum sitelerinin tamamında hosting desteği bulunur.

Hosting hizmeti, birçok özelliği bünyesinde barındırır. Sayfanın hızlı şekilde yüklenmesi, sayfadaki içeriklerin kopyalanmaması ve çeşitli güvenlik tedbirleri, bu barındırma hizmetlerinin sağladığı avantajlar arasında sayılabilir. Kaliteli bir hosting hizmetinden yararlanmanız, sistemdeki veri kayıplarının da önüne geçmenizi sağlayarak size güvenli bir platformda hizmet vermenizi sağlar.

Biz Size Neler Sağlıyoruz?

  • Ekstra Hizmet Süresi
Standardın üzerinde sürelerde güvenilir bir hosting hizmeti sağlıyoruz.

  • Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Yardımcınız
Hosting hizmetleri alanında önceliğimiz güvenliğiniz. Web sitenizin korumasını sağlamak için de gerekli tüm önlemleri aldığımızdan emin oluyoruz.
Sitenize herhangi bir kötü yazılım bulaşması durumunda uzmanlarımız ücretsiz olarak ilgili yazılımı ortadan kaldırıyor ve güvenliğinizi sağlıyor.

  • WordPress’e Özel Hosting Hizmeti
WordPress hosting hizmetimiz en güvenilir ve en verimli WordPress deneyimini yaşatmak için özel olarak oluşturulmuştur. Söz konusu hosting hizmeti WordPress’e özel olarak geliştirilmiştir. Bu sebeple web siteniz ile %100 uyum sağlar. Kullanacağınız bu hizmet ile web sitenizi sorunsuz şekilde yayına alabilir, sitenizin her zaman ulaşılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

  • Hosting Desteği
Tüm operasyonel süreçlerde ekibimiz her zaman yanınızda!