Çevrimiçi platformlarda var olmak zor olduğu gibi, rekabet ortamında bu varlığı sürdürmek de zor bir süreçtir. Sosyal medya kitlenizi tatmin etmek, pazarlama e-mailleri oluşturmak ve web sitenizi yönetmek gibi yorucu eylemleri gerçekleştirmeniz için güçlü bir pazarlama otomasyonu stratejisine ihtiyacınız vardır.

Pazarlama Otomasyonu

Pazarlama Otomasyonu Nedir ve Neden İhtiyacınız Var?

Pazarlama Otomasyon Faaliyetleriniz İçin Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Pazarlama faaliyetlerinizi yönetme sürecinde zorlanıyorsanız veya harcamalarınızın sonuç vermemesinden yorulduysanız pazarlama otomasyonundan yararlanabilirsiniz.

İşletmelerin mail gönderimi veya sosyal medya paylaşımı gibi aktif pazarlama faaliyetlerini otomatikleştirme fırsatı sunan bir tür yazılım veya sistemlerin tümüne pazarlama otomasyonu denir.

Ufak ve orta ölçekli birçok işletme her geçen gün ivme kazanan pazarlama otomasyonu sayesinde etkili sonuçlar elde ediyor.

Bu sayede bütün pazarlama faaliyetlerinizi yönetebilir ve organize edebilirsiniz böylelikle hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşır ve satış sürecinizi sorunsuz atlatırsınız.

dijital pazarlama icon
Ufak ve orta ölçekli işletmelerin pazarlama ve reklam kampanyalarını organize etmek ve hedef odaklı kampanyalar oluşturmak için dijital pazarlama otomasyon sistemleri kullanıyoruz.
 
Muhtemel alıcılarınızın ihtiyaçlarını ve davranışlarını değerlendirerek marka deneyimlerini geliştirmek için uğraşıyoruz. Temel amaçlarımızdan biri ise en etkili kanallar yoluyla, paranızı boşa harcamadan satış ve etkileşimler yaratmaktır.
 
Ajansımız pazarlama otomasyonundaki uzmanlığıyla aşağıdaki hizmetlerle işletmenize yardımcı olabilir:
 
• İşletmenizin amaçlarına uygun bir pazarlama stratejisi belirleme
• Satış ve pazarlama faaliyetlerini düzenlemek
• Müşteri profilinize uygun içerik pazarlaması stratejileri geliştirme
• Pazarlama kanallarından gelen trafiği izleme
• Alıcı davranışlarını inceleme
• Verimli kanallar yoluyla marka iletişimini yönetme
• Etkili açılış sayfalarıyla potansiyel müşteri elde etme faaliyetleri
• İdeal müşteri portföyünüze uygun alıcı odaklı strateji tasarlama ve yürütme
• Yatırım getirisi sonuçlarını iyileştirici çalışmalar
 
Ekibimizle çalışarak pazarlama otomasyonunu işiniz için verimli hale getirebilirsiniz.  Daha fazla bilgi edinmek için şimdi bizimle iletişime geçin.

Kısaca Bazı Hizmetlerimiz

Arama motoru optimizasyonu (SEO) 

Titiz anahtar kelime araştırması ve beyaz şapka SEO anlayışımızla organik sonuçlar alarak arama sonuçlarında üst seviyelere taşınmanıza yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım ve Geliştirme

Mobil uyumlu ve kişiye özel olarak tasarlanmış ve arama motorlarıyla optimize edilmiş web siteleri yaratıyor ve dijital pazarlama faaliyetlerinizi destekliyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medyada güçlü bir profil edinmenizi ve hedef kitlenizle etkileşiminizi arttırmanızı sağlıyoruz.

Tıklama Başına Maliyet

Veri odaklı yürütülen bir tıklama başına maliyet kampanyasıyla müşterilerinize daha hızlı ulaşın.

Video Prodüksiyonu

Markanızı bir adım ileri taşıyacak hikayelerle video pazarlamasının gücünü keşfedin.

İçerik Üretimi

İşletmeniz için önem taşıyan ve hem SEO çalışmalarını optimize etmek hem de sitenizin trafiğini artırmak için gereken içeriklere yatırım yapın.

İtibar yönetimi

Çevrimiçi platformlarda değerlendirilmeniz ve itibarınız, online başarılarınız ve rekabet ortamındaki konumunuz için oldukça önemlidir.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm oranı optimizasyonu, sitenizi ziyaret eden kişilerin müşterilerinize dönüşmesini sağlar. 

E-Mail Pazarlaması

Her gün alınan sıradan onlarca e-mail arasından sıyrılmanızı sağlar ve markanızın bilinilirliğini arttırır.

E-Ticaret Web Tasarımı

Satış gerçekleşen e-ticaret platformunuzun tasarım elementleri son derece önemlidir. Tasarım konusunda uzmanlığımızla işlevsel bir e-ticaret sitesinden maksimum kârı elde etmenizi sağlarız.

Web Hosting

Web sitenizin hosting faaliyetleri için güvenilir bir ajansla çalışmanız gerekir. Bizimle iletişime geçin ve güvenliğinizle ilgili endişelenmeyin.