Pazarlama Otomasyonu

Çevrimiçi platformlarda var olmak zor olduğu gibi, rekabet ortamında bu varlığı sürdürmek de zor bir süreçtir. Sosyal medya kitlenizi tatmin etmek, pazarlama e-mailleri oluşturmak ve web sitenizi yönetmek gibi yorucu eylemleri gerçekleştirmeniz için güçlü bir pazarlama otomasyonu stratejisine ihtiyacınız vardır.

Pazarlama Otomasyonu Nedir ve Neden İhtiyacınız Var?

Pazarlama faaliyetlerinizi yönetme sürecinde zorlanıyorsanız veya harcamalarınızın sonuç vermemesinden yorulduysanız pazarlama otomasyonundan yararlanabilirsiniz.

İşletmelerin mail gönderimi veya sosyal medya paylaşımı gibi aktif pazarlama faaliyetlerini otomatikleştirme fırsatı sunan bir tür yazılım veya sistemlerin tümüne pazarlama otomasyonu denir.

Ufak ve orta ölçekli birçok işletme her geçen gün ivme kazanan pazarlama otomasyonu sayesinde etkili sonuçlar elde ediyor.

Bu sayede bütün pazarlama faaliyetlerinizi yönetebilir ve organize edebilirsiniz böylelikle hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşır ve satış sürecinizi sorunsuz atlatırsınız.

pazarlama-otomasyonu

Pazarlama Otomasyon Faaliyetleriniz İçin Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Ufak ve orta ölçekli işletmelerin pazarlama ve reklam kampanyalarını organize etmek ve hedef odaklı kampanyalar oluşturmak için dijital pazarlama otomasyon sistemleri kullanıyoruz.
 
Muhtemel alıcılarınızın ihtiyaçlarını ve davranışlarını değerlendirerek marka deneyimlerini geliştirmek için uğraşıyoruz. Temel amaçlarımızdan biri ise en etkili kanallar yoluyla, paranızı boşa harcamadan satış ve etkileşimler yaratmaktır.
 
Ajansımız pazarlama otomasyonundaki uzmanlığıyla aşağıdaki hizmetlerle işletmenize yardımcı olabilir:
 
• İşletmenizin amaçlarına uygun bir pazarlama stratejisi belirleme
• Satış ve pazarlama faaliyetlerini düzenlemek
• Müşteri profilinize uygun içerik pazarlaması stratejileri geliştirme
• Pazarlama kanallarından gelen trafiği izleme
• Alıcı davranışlarını inceleme
• Verimli kanallar yoluyla marka iletişimini yönetme
• Etkili açılış sayfalarıyla potansiyel müşteri elde etme faaliyetleri
• İdeal müşteri portföyünüze uygun alıcı odaklı strateji tasarlama ve yürütme
• Yatırım getirisi sonuçlarını iyileştirici çalışmalar
 
Ekibimizle çalışarak pazarlama otomasyonunu işiniz için verimli hale getirebilirsiniz.  Daha fazla bilgi edinmek için şimdi bizimle iletişime geçin.