Geniş Bir Servis Yelpazesi Sunuyoruz

seo-thelega.png

SEO

Sitenizin, büyük arama motorlarında en yüksek kapasitede performans sergilemesi için gereken her şeyi sağlıyoruz.

E-Ticaret Web Tasarım

Pratik bir web sitesi tasarımı, etkili bir dönüşüm almanıza ve sitenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olur. Online pazarlama odaklı ajansımız, uzun süredir e-ticaret alanında profesyonel hizmetler vermektedir.

sosyal-medya-yonetimi-thelega.png

Sosyal Medya Yönetimi

Ekibimizde yer alan uzmanlar, sosyal medyada varlığınızı kâra dönüştürür. Böylelikle takipçi sayınızı arttırırken marka bilinirliğinizi maksimum seviyeye çıkarırsınız.

internet-sitesi-tasarimi-markalasma.png

İnternet Sitesi Tasarımı & Markalaşma

İyi bir marka, stratejilerini sürdürmek için oluşturduğu web tasarımlarını ve şirket değerlerini birleştirerek müşteriye iletir.

e-mail-pazarlamasi.png

E-Mail Pazarlaması

Pazarlama hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış bir e-mail kampanyası hazırlıyoruz. Bu; blogunuzdaki gelişmelerden okurlarınızı haberdar etmeyi, satış dışı etkileşim kazanmayı veya satış hunisine dahil alıcılara etkinlik odaklı otomatik mesajlar göndermeyi içerebilir.

video-uretimi.png

Video Üretimi

Profesyonel videolar oluşturmak bizim en önemli ve güçlü çalışmalarımızdan biridir. Video oluşturmak, sizin dijital iş planınızda büyük bir rol oynayacak.

Dünyada dijital pazarlamanın önemi gittikçe artıyor. Hizmetlerimiz ile hedef kitlenize erişimi kolaylaştırıyor ve kullanım etkileşimini artırıyoruz. İşletmenizin özelliklerine göre kampanyalar oluşturma konusunda uzmanız. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, sizin için işe yarayan bir strateji oluşturup her adımında sizinle birlikte çalışacaktır. Reklam gösteriminden web sitesi yönetimini artırmaya kadar, dijital pazarlama çabalarınızın başarılı olmasını sağlayacak araçlara ve kaynaklara sahibiz.

Artık sadece bir web sitesine sahip olmak yeterli değil. İşinizi büyütmek istiyorsanız, insanların baktığı her yerde olmalısınız! Thelega Business Solutions olarak yılların tecrübesi ile kurulmuş, 360° çözümler sunan veri ve insan odaklı bakış açısıyla geniş bir servis yelpazesi sunuyoruz.

Servislerimizle, kısa sürede pazarda başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri ve kaynakları elde etmek için buradayız. Yardımımızla, dijital pazarlamanın yöntemlerinden yararlanmaya ve işletmenizin başarıya ulaşmasına hazır olacaksınız.

Servislerimiz, mevcut en iyi dijital pazarlama hizmetlerini sunmaya kendini adamıştır. Dijital pazarlamanın her alanında faaliyet gösteren, bilgili ve yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. Hedefimiz, istediğiniz hedef kitleye ulaşmanıza, internet bilgilerinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve işletmenize doğru müşteri adayları ve doğru trafik çekmenize yardımcı olmak için buradayız.