Tıklama Başına Maliyet (PPC) Pazarlaması

Yatırımlarınızın karşılığını hızlıca almak için tıklama başına maliyet pazarlamasını iyi bilen bir ajansla çalışmanız gerekir. Ajansımız Google reklamları ve sosyal medya kampanyalarında uzman bir ekipten oluşuyor.

Tıklama başına maliyet pazarlamasındaki çalışmalarımızla SEO’nun yanında hızlıca geri dönüş alabilmeniz ve harcadığınız paranın işletmenize yarar sağlaması için uğraşıyoruz.

tiklama-basina-maliyet

Tıklama Başına Maliyet Pazarlaması Hizmetlerimiz

PPC yönetimi talep eden tüm müşterilerimiz aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilir:

 • Detaylı anahtar kelime taraması ile doğru sözcüklerle görüntülendiğinizden emin oluyor ve kampanya süreciniz boyunca yakından izliyoruz.
 • Yüksek geri dönüş hacmi olan işlevsel reklamlar yaratmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.
 • Optimize edilmiş sayfa yönlendirmesi sayesinde PPC reklamlarınızdan sayfanıza ziyaretçi çekmenizi sağlıyoruz. Bu ise bize diğer işlevsel sayfaların yanında satış odaklı geliştirilmiş bir sayfa oluşturma özgürlüğü tanıyor.
 • Karşılaştırmalı testlerle farklı özelliklere sahip reklamların etkinliğini ölçüyoruz.
 • Ufak çaplı bir PPC kampanyasıyla belirli bir ürününüzün bulunduğunuz konumun reklam ağında görünmesini sağlayabilirsiniz.
 • Satışlarınızı artırmak ve sitenize trafiği artırmak için yeniden pazarlama kampanyalarını deneyin.
 • Google Ads ve diğer arama ağlarının mükemmel çalışan veri araçlarıyla ayrıntılı yatırım getirisi raporlarına sahip olmanız mümkün. Verileri sizin için toparlıyor ve PDF formatında tarafınıza iletiyoruz.

Tıklama Başına Maliyet Nedir?

Kısaca PPC olarak adlandırılan bu pazarlama yöntemiyle Google Ads ve Facebook benzeri platformlarda yayınlanan reklamlarınız için tıklama sayısına karşılık veya web sitenize yönlendiren tıklama başına ödeme yaparsınız. Bu SEO gibi sitenize bir çeşit trafik sağlama aracı ve yöntemidir.

Neden PPC'de Uzman Bir Pazarlama Ajansıyla Çalışmalısınız?

Tıklama Başına Maliyet Raporlaması

Her müşterimize özel oluşturduğumuz raporlarla çalışmalarımızın kar elde etmenize nasıl yardımcı olduğunu görebilirsiniz.

  • Sitenizin Google Analytics raporuna veya özet bir PPC performans detayına göz atabilirsiniz.
  • Müşteri gösterge paneli sayesinde anahtar kelimelerin aramalarda nasıl üst sıralara çıkmanızı sağladığını keşfedin.
  • PPC kampanyanız üzerinde çalışmalarımızı detaylı bir şekilde gösteren aylık bir raporu tarafınıza iletiliyoruz.
  • Kampanyanızın nasıl ilerlediğine dair sizin için yetkilendirilmiş PPC uzmanımız tarafından bilgilendirilirsiniz.
  • PPC kampanyanızla ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için PPC uzmanımızla telefon ve e-mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimizdeki PPC Profesyonelleriyle Tanışın

Çoğu zaman yorucu ve karmaşık görünen pazarlama süreçlerini müşterilerimiz için oldukça pratik hale getiriyoruz. Projeleriniz için özel olarak yetkilendirilmiş uzmanımızla süreç boyunca etkileşimde olur ve sorularınıza yanıt bulursunuz. Böylece kurulan eşsiz iletişimin işinizi kolaylaştırmasına tanık olun!

Müşteri Odaklı Çalışma Prensibi

Sizi memnun edebilmenin yolunun sizi anlamaktan geçtiğine inanıyoruz. O yüzden, fikirlerinizi harekete geçirmeye odaklanıyoruz.