E-Ticaret Optimizasyonu

E-ticaret Optimizasyonu Nedir?

E-ticaret optimizasyonu web sitenizi iyileştirmek ve ziyaretçileri müşterilere çevirebilmek için gerekli bir düzenlemedir. Tasarımın, içeriğin, ürün açıklamasının vb. birçok etmenin kullanıcıları ürünü ya da sunduğunuz hizmeti satın almaya teşvik edici şekilde optimize edilmesini içerir.

Uzun yıllardır elde ettiğimiz SEO ve web tasarımı tecrübesi ile sitenizdeki müşteri deneyimini ve genel iyileştirme çalışmalarını devam ettiriyoruz.

e-ticaret-optimizasyonu-uzmanligi-hakkinda

E-Ticaret Optimizasyon Uzmanlığı Hakkında 

Aşağıda kullandığımız verimli e-ticaret pazarlama faaliyetlerimize göz atabilirsiniz:

 • Google, Yandex, Yahoo ve Bing gibi birçok arama motoruna uygun SEO hizmetleri sunuyoruz.
 • Sitenizin yalın ve arama motorlarıyla uyumlu şekilde hizmete sunulması için yapısal düzenlemeler yapıyoruz.
 • Ürünleriniz için uygun açıklama ve kelimeler kullanmanın önemini bildiğimiz için en detaylı anahtar kelime araştırmalarıyla e-ticaret sitenizin doğru aramalarla bulunduğundan emin oluyoruz.
 • İçeriğinizin ürününüzle uyumlu optimize edilmesi için çabalıyoruz.
 • Sitenizin optimizasyonunun yanında, tıklama başına maliyet kampanyalarınızı da yürüterek ürünlerinizin arama motorlarında görünür olmasını sağlıyoruz.
 • Yaratıcı ve etkileyici bir içerik herhangi bir ziyaretçiyi müşteriye dönüştürebilir. Bu yüzden aksiyona geçirecek dinamik içeriklerin peşinden koşuyoruz.

E-Ticaret Optimizasyonuyla Yararlanabileceğiniz Fırsatlar:

 • Sitenizdeki aktiviteleri ayrıntılı bir şekilde görebileceğiniz Google Analytics raporu
 • İstediğiniz zaman göz atabileceğiniz güncel anahtar kelime sıralamaları
 • Sitenizle ilgili yaptığımız işleri ve zamanı nasıl kullandığımızı gösteren detaylı bir rapor
 • Size özel yetkilendirilmiş e-ticaret uzmanınızla aylık planlanmış iyileştirmeler ve faaliyetler üzerine görüşmeler
 • Her türlü fikir ve sorularınız için iletişimde olabileceğiniz e-ticaret uzmanı

Kişiye Özel Tasarlanmış E-Ticaret Sitesine Sahip Olmanın Yararları

Hedef kitleniz ve mevcut pazarınızda rakipleriniz arasından sıyrılmanın en iyi yollarından biri size özel olarak tasarlanmış bir web sitesine sahip olmaktır. Orijinal bir web sitesiyle ziyaretçiler üzerinde uzun vadeli bir etki bırakmış olur ve markanıza dair merak uyandırırsınız.

Kişiselleştirilmiş bir web sitesi çevrimiçi varlığınızın görünümünü ve tasarımını istediğiniz gibi şekillendirmenize olanak tanır. Sürecin başından sonuna kadar, online mağazanızın kontrolü elinizde olur.

e-ticaret-uzmani

Neden Kişiye Özel Web Sitesi Tasarımında Uzmanlaşmış Bir Firmayla Çalışmalısınız?

Mevcut işinizde ön plana çıkmak ve rakiplerinize karşı avantaj elde etmek için kişiye özel web sitesi tasarımında uzmanlaşmış bir firmayla çalışmanızı öneririz. WordPress gibi platformların yanı sıra, Shopify gibi yerleşik çözümler sunan sistemlerde de oldukça uzman profesyonellerimiz mevcut bulunmaktadır.

Kendi e-ticaret sitenizi yönetmek isteseniz bile süreci etkili bir şekilde yönetmek için uzmanlardan oluşan bir ekiple çalışmak gerekebilir. Özellikle kişiye özel tasarım uzmanlarıyla çalışmanızı tavsiye ediyoruz çünkü:

 • Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi nasıl değerlendirebileceğiniz, geliştirebileceğiniz konusunda fikir edinirsiniz.
 • Profesyonel web tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz mobil uyumlu ve etkileşim dostu bir web sitesi tasarlayarak mobil ve tablet kullanıcılarına da hitap etmenizi sağlar.
 • En güncel, yaratıcı ve eşsiz tasarımlara sahip olmanız ve bulunduğunuz rekabet ortamında akılda kalıcı olmanız için uğraşırız.

E-ticaret ortamında yeni veya spesifik bir alanda varlığınızı sürdürüyor olsanız bile neden size özel bir e-ticaret sitesine sahip olmanız gerektiğini kavramanız bizim için önemli. Sunduğunuz hizmet ve ürünlerinizde ulaştığınız maksimum verime ve artan rakamlarla markanızı izleyen bir kitleye sahip olmanın tadını çıkarın.