Video Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Nitelikli Video İçeriği

Etkili video içeriği ile dijital pazarlamada konumunuzu sağlamlaştırın. Ekibimizdeki video prodüksiyon uzmanlarımız sizin için videolar üretir, yönetir, düzenler ve unutulmaz görsel deneyimler yaşatır.

video-prodüksiyon-hizmetleri

Video prodüksiyon projeleriniz için neden bizi tercih etmelisiniz?

Çünkü ekibimiz her tür ve ebatta videolar üretebilir. Kameralar, aydınlatma, gimbal ve profesyonel ses ekipmanlarımızla yüksek kaliteli videolar üretmek için hazırız. Video çekimi sonrası tüm düzenlemeler ofisimizde gerçekleşir. Tutkulu ve işinde profesyonel içerik yazarı, yapımcı, yönetmen ve görüntü yönetmenimiz video üretiminden teslimine kadar istediğiniz sonucu elde etmeniz için uğraşır. Bütçeniz veya proje boyutunuz ne olursa olsun, her projeyi istikrarlı ve en profesyonel şekilde tamamlamak için çabalıyoruz.

Adım Adım Video Prodüksiyonu

prodüksiyon-oncesi

Prodüksiyon Öncesi

Video prodüksiyonunu en kritik aşamalarından biridir. Detaylı bir planlama ve hazırlık gerektirir. Hangi kareleri yakalamamız gerektiğini bilmek ve oluşturulmuş plana uygun hareket etmek bizim için önemlidir. Böylece pratik, istikrarlı ve bütçe dostu bir çekim gerçekleşir.

prodüksiyon

Prodüksiyon

Sokakta, stüdyoda ya da belirli bir mekânda olsun, profesyonel ekibimiz yüksek kalite kareler elde etmeye hazırdır. Yönetmenimizin onayından geçen nihai proje tarafınıza iletilir.

prodüksiyon-sonrasi

Prodüksiyon Sonrası

İşinde uzman editörlerimiz ve son teknoloji yazılımlarla en etkileyici kareleri bir bütün haline getiririz. Prodüksiyon sonrası bazı hizmetlerimiz: 2D ve 3D animasyon, görsel efektler, dublaj, ses tasarımı vb.

teslim

Teslim

Final projenizi istediğiniz formatta ve boyutta teslim alabilir veya Youtube ve Instagram gibi video platformlarına aktarılmasını talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, videonuzu web sitenize de yerleştirebiliyoruz.