WordPress Hizmeti

nedir-bu-wordpress

Nedir Bu WordPress?

WordPress içeriklerini kişiselleştirebileceğiniz bir web sitesi yapmanıza izin veren bir sistem olmakla birlikte, kullanıcıların oturum açarak oldukça pratik görsel düzenlemeler yapmasına olanak tanır.

Kodlarla kafanızı karıştırmadan, işi uzmanına, yani bize bırakın! WordPress hizmeti veren uzman ekibimiz yaratıcı ve etkileyici bir web sitesi tasarlasın, size zevkinize göre sayfalar oluşturmak ve düzenlemek kalsın.

Neden WordPress İle Aramız İyi?

elverisli-tasarim

Elverişli
Tasarım

WordPress’i istediğiniz şekli verebileceğiniz bir hamur gibi düşünün; çünkü o, görsel anlamda her türlü web sitesi oluşturmaya imkân veren kişiselleştirilebilir bir platform. WordPress’teki sınırsız seçenekler hakkında fikir sahibi olmak için web tasarım portfolyomuza göz atın.

elverisli-uzantilar

Etkili
Uzantılar

Tematik sliderlar, özelleştirilmiş formlar, göze hitap eden daha birçok materyal ve devamında destekleyici analizler ve arama motoru optimizasyonu uzantılar sayesinde mümkün.
Gün geçtikçe gelişen uzantılar sayesinde, bütçenizi aşmadan sitenizin istediğiniz her şeyi yapmasını sağlayabiliriz.

seo-dostu

SEO
Dostu

Sitenizi optimize etmenin en kolay yolu WordPress’ten geçiyor. Ekibimizdeki profesyonel SEO içerik yazarlarımız ve uzmanlarımız sayesinde hedef kitlenize hitap eden ve arama motorunda oldukça ulaşılabilir bir web sitesi yaratıyoruz.

müsteri-memnuniyeti

Üstün Müşteri Memnuniyeti

“Teknolojiden öyle çok anlamam, nasıl olacak bu iş?” dediğinizi duyar gibiyiz. WordPress’in işlevselliğine ve kullanıcı dostu tasarımına güvenin. HTML veya kodlama bilmeden de istediğiniz gibi içerik düzenleyebilir veya ekleyebilirsiniz.