Yerel Arama Motoru Optimizasyonu

Yerel arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız için yerel SEO çalışmaları yapıyoruz. Sadece bir lokasyonda veya ülke çapında aktif olmanızı değil, geliştirdiğimiz özel metotlarla rekabet ortamında avantaj elde etmenizi de sağlıyoruz. 

yerel-seo

Yerel SEO Hizmetimizin İçeriği:

  • Lokal platformda işinizi duyurabilmek ve bağlantılar kurmanıza yardımcı olmak için web ortamında faaliyetinize dair detayları kontrol ederek, doğru yerde doğru zamanda bulunduğunuzdan emin oluyoruz.
  • Google Benim İşletmem, Bing ve Yahoo’da yerel SEO çalışmaları yürütüyoruz. İşletme profilinizin doğru şekilde temsil edilmesini ve hedef kitlenize hitap etmesini sağlıyoruz.
  • İşletmenizin başka bir web sitesinde referans olarak verilmesine ve işinizden bahsedilmesine imkân tanıyoruz. Bu tarz referanslarda link bağlantısı olmaksızın, genel olarak işletmenizle ilgili iletişim bilgilerinin paylaşıldığını da not edelim.
  • Online ortamda işletmenize dair değerlendirmeler alabilirsiniz. Bu değerlendirmeler satın alma sırasında sanıldığından daha çok etkili olmaktadır. Geliştirdiğimiz özel stratejilerle etkili çevrimiçi değerlendirmeler almanız için uğraşıyoruz.

Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren SEO kampanyanıza dair bütün detayları ve analizleri inceleyebilir, anlık olarak yerel SEO çalışmanızın etkinliğini kontrol edebilirsiniz.

Aylık olarak tarafınıza ileteceğimiz Google Analytics raporları, anahtar kelime sıralamaları, ne üzerinde ne kadar sürelerde çalıştığımızı gösteren ayrıntılı bir rapor, yetkili SEO uzmanınızdan dinleyebileceğiniz iyileştirmeler ve yerel SEO uzmanınızla telefon ve e-mail üzerinden görüşmelerinizle size daha iyi bir fırsat yaratmak ve amacınıza ulaşmanız için yanınızdayız.