Online İtibar Yönetimi

Ekibimizle Birlikte Online İtibarınızı Olumlu Bir Deneyime Dönüştürün

Eğer bir işletmeniz varsa, negatif geri bildirimler aldığınız bir müşteriniz olması muhtemel. En yaygın ve itibarı yüksek markaların bile zaman zaman tatminsiz müşterileri olabilir. Güçlü işletmelerin bu tarz olumsuzluklarla başa çıkması kolay gibi görünse de yalnızca bir müşterinin bile olumsuz değerlendirmesi işletmeler için sanıldığından daha büyük zararlara yol açabilir. Çevrimiçi ortamda negatif yorumlar almanın zorlu bir süreç olduğunun ve endişeye yol açtığının farkındayız. Ancak online itibar yönetimi yazılımı kullanarak sosyal platformlardaki değerlendirmelerde ortalama puanlarınızı ve derecenizi artırabilirsiniz. 

online-itibar-yonetimi

Online İtibar Yönetimi Hizmetlerimiz

  • Alanında uzman ekibimiz olumsuz değerlendirmelerin kaynağını bularak bunları düzeltmek için bir strateji geliştirir.
  • Ekibimiz online kanallarda işletmeniz adına yapılan değerlendirmeleri tam zamanlı takip eder ve sizi süreç hakkında bilgilendirir.
  • Online itibar yönetimi pazarlaması daha çok çevrimiçi ortamlarda pozitif etki yaratmak ve bu platformlara kontrol edilebilir içerikler sunmakla ilgilidir. İlgi uyandırıcı içeriklerle hem işletmenizi kontrol altında tutabilir hem de kendinizi şeffaf bir pazar lideri olarak konumlandırabilirsiniz.