Shopify: Sevmek için Nedenler

shopify-sevmek-icin-nedenler

 

  1. Shopify Uygun Fiyatlı Ve Kullanımı Kolay

Biz Shopify seviyoruz, eminiz siz de seveceksiniz. Sunucular ve pahalı geliştirme maliyetleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan online mağazasını hızlı ve uygun bir şekilde açmak isteyenler için harika, kullanımı kolay bir e-ticaret platformudur.

Shopify tamamen hazır bir  platformdur, bu da dosyalar ve kodlama yerine web sitenizin tasarımına odaklanabileceğiniz anlamına gelir, böylece diğer e-ticaret projelerine kıyasla daha düşük maliyetler ile daha hızlı geri dönüşler alırsınız.

  1. Sonsuz Tasarım Olanakları

İlk izlenimler önemlidir! Shopify, ziyaretçilerinizi güzel bir mağaza ile etkilemeyi her zamankinden daha kolay hale getirir. Tema Mağazası, ücretsiz veya 180$ ‘a kadar değişen fiyatlarla geniş ve profesyonelce tasarlanmış temalar yelpazesi sunuyor. Standart bir temadan daha özel bir yaklaşım arıyorsanız, hala bir dizi seçeneğiniz var!

  1. Dinamik Pazarlama

Dijital pazarlama açısından, Shopify, arama motoru dostu olmak için web sitenizin en önemli unsurlarını düzenlemenizi kolaylaştırır.

Sitenizde SEO’nuzu düzenlemek ve yönetmek çok kolaydır.  Meta başlıkları, sayfa başlığını, meta açıklamasını, ve istediğiniz URL’leri belirleyebilir, sayfaları görünür ve görünmez hale getirebilir, gerektiğinde yeniden yönlendirmeler yapabilirsiniz.  Bu, e-ticaret mağazanızı istediğiniz gibi optimize etmek için size daha fazla esneklik sağlar.

 

  1. Eşsiz Teknik Destek

Online mağaza çalıştırırken güvenilir ve duyarlı bir teknik destek hizmeti hayati önem taşımaktadır. Web siteniz çökerse veya ödeme yöntemlerinizde bir sorun olursa, günün hangi saatinde olursa olsun biriyle iletişime geçebilmeniz çok önemlidir, Bu da Shopify için büyük bir avantajdır. Ekibi ücretsiz numaralarından günün her saatinde arayabilir veya bir operatörle canlı sohbet edebilirsiniz.

  1. Günün Her Saati Güvenlik

Shopify, platformunun güvenliğini sağlamak, PCI kurallarına ve düzenlemelerine uymak için milyonlarca sterlin yatırım yapıyor. Müşteri güvenini kazanmak için güvenlik çok önemlidir. Mağaza sahipleri alışveriş yapmak için müşterinin kredi kartı bilgilerini aldığında, PCI uyumlu olmanız önem teşkil eder ve ziyaretçileriniz sitenizi HTTPS olarak görüntüler.

Shopify Her Şeyi Bir Araya Toplar

Shopify kendisini uygun fiyatlı bir platform olarak konumlandırır. Geliştiriciler, tasarımcılar ve uygulama geliştiricilerini uygun fiyatlı hizmetler ve ürünler sunarak bunu desteklemeye teşvik eder. Ayda sadece 29 $ ‘ dan başlayan fiyatlarla seçim yapabileceğiniz bir dizi uygun fiyatlı pakete sahiptir. Fiyat performans açısından en popüler paket, “profesyonel” seçenektir.

Mağaza geliştirme ücretleri sadece 5000 £ ‘ dan başlıyor, bu da 7/24 destek ağı ile tam donanımlı bir mağazaya sahip olmak için harika bir fiyat.  Sizin için uygun olup olmadığını hala düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Bu yazımızı beğendiyseniz Shopify Trafik ve Satışları Arttırma adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz!

 

İlgili İçerikler

shopify-nasil-para-kazanilir

Shopify: Nasıl Para Kazanılır?

  Shopify, özellikle tüketiciler çevrimiçi alışverişe gittikçe daha fazla geçiş yaptıkça popülerliği giderek artan bir e-ticaret platformudur. Onunla ile ilgili en iyi ayrıcalıklarından biri, hem

Devamını Oku »