Shopify – Hızlı Büyümenin Arkasındaki Şaşırtıcı 4 Faktör

Son zamanlarda e-ticaretin giderek yaygınlaşması ve markaların ürün ve hizmetlerini nasıl satışa sundukları Shopify adlı platformun başrol oynadığı bir konu haline geldi. Shopify, “kendi işinizi kurmak, yürütmek ve büyütmek için ihtiyacınız olan bütün e-ticaret ve satış noktası özelliklerini barındıran tek platform” olarak kendini tanımlayan bir platform olarak karşımıza çıkıyor ve çıktığı günden itibaren ani bir yükselişe tanık olmamızı sağlıyor. 1.5 milyon dolarlık hasılata ve bir milyondan fazla dükkana geçtiğimiz sonbaharda ulaşan Shopify yükselişini her gün daha da hızlandırıyor. Shopify’ın yakın zamanda yaptığı bildiri ise şu şekilde: “geçtiğimiz yıl, 218 milyon kişi Shopify üzerinden kurulan bir mağazadan alışveriş yapmış.”

Abonelik, sosyal medya üzerinden vitrin oluşturma ve satış noktasını tuğladan yapılmış mağazalardan online platformlara taşıyan satıcılar gibi elementlerden oluşan e-ticaret yolları, Shopify gibi hizmetlerin tüketiciler ve dijital pazarlamacılar için giderek bir ihtiyaç haline gelmesini sağlıyor.

Shopify Markalara Müşterilerine Ulaşmaları İçin Yol Gösteriyor

 

İlgili İçerikler

Influencer-Pazarlamasi

Influencer Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya platformları, günümüzde popülerliğini her geçen gün artırıyor. Bu platformlara gün geçtikçe bir yenisi daha ekleniyor ve böylece insanlar arasındaki etkileşim git gide büyüyor.

Devamını Oku »
organik-linkedin-pazarlama

Organik Linkedin Pazarlama

Organik Linkedin Pazarlama Organik Linkedin Pazarlama ile etkileşiminizi geliştirmek mi istiyorsunuz? LinkedIn Hikayeleri ve Canlı Yayın’ın işinize yarayıp yaramayacağını mı merak ediyorsunuz?  Bu yazıda, LinkedIn akışında en

Devamını Oku »
google-ads-kalite-puani

Google Ads Kalite Puanı Artırma

Google Ads kalite puanı, kullanıcı deneyiminizin kalitesi, anahtar kelimelerin ilgililik seviyesi ve “tıklama başına ödeme” reklam kampanyası performansı gibi hususların ölçümünü sunar. Puanınızı artırmak, reklamınızın

Devamını Oku »