Shopify Ajanslarından Faydalanın!

Shopify ajansları

Dijitalleşen dünyada işletmeniz için büyük hedefleriniz varsa, iyi bir çevrimiçi varlığa sahip olmak önemlidir. İyi tasarlanmış ve kullanımı kolay bir web sitesine sahip olmak,Bunu yapmanın en önemli yolu,tır. Shopify, web siteleri oluşturmak için çok popüler bir platformdur ve Shopify web siteleri oluşturma konusunda uzmanlaşmış birçok ajans vardır. Bu ajanslar size bir sürü farklı açıdan fayda sağlayabilir. Bu yazıda bir shopify ajansından yardım almanın temel faydalarını 4 başlıkta sıraladık:

1-Shopify ajansları, shopify plus özelliklerini web sitenize uygulayabilir.

Shopify ajansları, shopify plus araç gereçlerini işletmenizi büyütmek ve küreselleştirmek için kullanabilir. Bu araç gereçler farklı pazarlarda işinizi büyütebilmek için tasarlanmıştır.

Bu sayede mağazanız için gerekli olan entegrasyonlar ve uyarlamalar shopify ajansları tarafından profesyonelce yapıldıktan sonra şirketinizi tüm pazarlarda öne çıkarabilir ve iş hacminizi genişletebilirsiniz.

2-SEO’nuzu geliştirebilirsiniz!

Eğer başlığı okurken SEO ne demek diye düşündüyseniz, kesinlikle bir profesyonelden faydalanmanız gerektiğine bir başka sebep!

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu, Google arama sonuçlarında sizi yukarı sıralara taşıyan optimizasyondur. Profesyonelce ayarlanmış bir SEO sayesinde mağazanıza daha fazla müşteri çekebilirsiniz.

Siteniz çok kaliteli ve güzel içeriklere sahip olabilir fakat müşterileriniz sizi bulamazsa bunların hiçbirinin ne yazık ki önemi yok. Bu noktada işi uzmanlarına bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede arama dostu bir site oluşturabilirsiniz.

3-Shopify sosyal medyaya uyumlu hale getirilebilir bir site

Eğer efektif bir şekilde shopify özelliklerinden yararlanabilirseniz satışlarınızı Facebook, Twitter, Pinterest gibi diğer sosyal medya kanallarına taşıyabilirsiniz. Takipçilerinizi ve müşteri trafiğinizi bir kanaldan öbür kanala rahatça taşıyabilirsiniz.

  • Twitter

Satıcılar “şimdi satın al” butonuna tıkladığında uygulamayı terk etmeden ürün bilgilerini öğrenebilir ve Twitter üzerinden satın alabilir.

  • Facebook

İşletmeler facebook sayfalarına “alışveriş” kısmı ekleyerek müşterilerine facebook üzerinden de alışveriş yapabilme imkânı sunabilir.

  • Pinterest

Satıcılar “satın alınabilir pin” oluşturarak müşterilerine uygulamayı terk etmeden alışveriş yapabilme fırsatı yaratmaktadır.

4-Shopify ajanslarının tecrübelerden faydalanın

Shopify ajansları çok çeşitli müşterilerle çalıştıklarından dolayı çok daha tecrübeye sahiptirler. Bu tecrübelerin de getirisiyle birlikte her işletmeye özel farklı stratejiler belirlemektedirler. Bu stratejileri uygulayarak işletmenizi rakip işletmelerin önüne geçirmeyi hedeflerler.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Shopify Ajansları İşletmeniz İçin Neden Önemli?

İlgili İçerikler

shopify-sevmek-icin-nedenler

Shopify: Sevmek için Nedenler

  Shopify Uygun Fiyatlı Ve Kullanımı Kolay Biz Shopify seviyoruz, eminiz siz de seveceksiniz. Sunucular ve pahalı geliştirme maliyetleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan online mağazasını

Devamını Oku »