Dijital Pazarlama Ajansı İle Çalışmak İçin 4 Neden

dijital-pazarlama-ajansi-ile-calismak

Başarılı ve yaptığı işe hakim bir dijital pazarlama ajansı ile çalışmak işletmenizin dijitaldeki kimliğinin belirlenmesi ve yönetilmesinde büyük önem taşımaktadır. Tüm büyük faydalarının yanında özellikle belirtmek istediğimiz 4 ana faydayı sizler için bu yazımızda derledik.

 

Güncel Rehberlik

Başarılı bir dijital pazarlama ajansı, başarılı olmanıza yardımcı olacak endüstri trendlerinin, sistemlerin ve yazılımların nabzını tutar. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) stratejileri, Shopify Web Tasarımı veya trafik çekmekle ilgili yardım arıyorsanız, nitelikli bir ajans size e-ticaretin nereye gittiğine dair net bir anlayış sunacaktır.

Ajans ortakları, değişikliklerin müşterilerini nasıl etkileyebileceğini takip etmek için genellikle kendi bilgi içeriğini oluşturur ve araştırır. Ajansları birbirinden ayırt etmek ve doğru ajansı seçmek için arama süreciniz sırasında bu tür kaynakları sormanızı öneriyoruz.

Dış Perspektif

Dışarıdan bir görüşün her zaman değer sağlayabileceğine inanıyoruz. Başarılı bir dijital pazarlama ajansı, işinizi geliştirmek için bakış açıları ve öneriler sunar.

Müşterilerle ilişkilerimizi kurmuş olduğumuz iş ortaklıkları olarak görüyoruz. Bu görüş, strateji ve taktiksel destek sağlamak için ekibinizin bir uzantısı olduğumuz anlamına geliyor.

Dijital Pazarlama Ajansı Sayesinde Gelen Teknik Uzmanlık

İş stratejinizin işletmenize en uygun teknolojiye dayanarak oluşturulması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, nitelikli bir ajans ortağı size gelişigüzel herhangi bir teknolojiyi önermemeli. Aksine, hedeflerinizle doğrudan ilgili olan bir teknolojik destek sunmalı.

Dijital pazarlama ajansları genellikle yüksek teknik anlayış ve uzmanlık sunmak için teknoloji platformlarıyla ortaklık kuruyor. Bir ajans seçerken, seçtiğiniz teknoloji üzerinde çalışmak için nitelikli sertifikalı ortakları değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Dijital Pazarlama Ajansı ile Kurduğunuz İletişim

İletişim, başarılı bir ajans-müşteri ilişkisinin en ayırt edici özelliğidir. Bununla birlikte, çoğu zaman bunun yanlış ortakla çalışan müşteriler için bir acı bir deneyim olduğunu görüyoruz. Peki doğru uyumu nasıl bulacaksınız?

Bizim önerimiz: satış sürecine iletişim ritmi ve şeffaflık için bir gösterge olarak bakmanız olacaktır.

 

Thelega olarak sorularınızın cevaplanması gerektiğinde, mümkün olan en iyi ve en alakalı cevapları almanızı sağlıyoruz. Bunun için sizi konuyla ilgili en bilgili ekip üyesiyle temasa geçiriyoruz.

Ayrıca bu yazımız ilginizi çektiyse “Dijital Pazarlama Ajansları “ isimli yazımızı da okumanızı öneririz.

Kaynak: https://www.groovecommerce.com/ecommerce-blog/digital-ecommerce-agency/

 

İlgili İçerikler

cold-e-mail

Cold E-Mail

Etkili cold e-mail atmak zordur, çünkü hedef kitlenizle önceden kurduğunuz bir ilişki mevcut değildir. Normal şartlar altında potansiyel müşterilerinizin yaklaşık %20 ila %25’inin iletinizi açmasını

Devamını Oku »